Ndryshimi drastik i Capital T: Kurrë mos hiqni dorë prej ëndërrave [Foto]

172
Capital T e ka publikuar një foto të vjetër të cilën e ka shkëputur nga artkivat dhe me të i ka befasuar të gjithë.
Imazhi i postuar është realizuar në vitin 2005 dhe Trimi duket komplet ndyshe nga sot, shkruan lajmi.net

Në foto ai shihet në studio dhe kjo tregon se prej fëmijë Kapo ka qenë i dhënë pas muzikës, prandaj i këshillon të gjithë që të mos heqin dorë prej ëndërrave.

”2005…Kurr mos hekni dorë prej andrrave se nëse punoni për to në ni formë apo tjetrën kan me u realizu”, ishin fjalët e tij./Lajmi.net/

Comments