Në dasmën e Elitës, gjithë vëmendjen e mori bashkëshortja e Lumi B[Foto]

224

Ne mesin e shumë pjesëmarrësve ishin edhe miqtë e Gjikos të shoqëruar nga bashkëshortet.

E vëmendja padyshim shkoi të gruaja super seksi e Lumi B e cila shkëlqente me një fustan që i theksoheshin linja trupore perfekte, shkruan lajmi.net.

Gjiko dhe Elita i dhanë fund beqarisë me një dasmë përrallore, e cila padyshim do të radhitet si një ndër dasmat më të mira të këtij viti. /Lajmi.net/

Comments