Në kulmin e lumturisë, Mimoza çaste të bukura me Seldin [Foto]

210

Ata e kishin mbajtur të fshehtë lidhjen për një kohë të gjatë, ndërsa para disa muajsh janë fejuar, shkruan lajmi.net.

Në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja ka publikuar së fundi një fotografi përkrah të fejuarit, Seldit.

Që të dy dukeshin shumë të lumtur dhe njëherësh njësoj shfaqen pothuajse në çdo vend ku shkojnë bashkë.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Mimoza dhe Seldi është “Sa kujtime”, që u prit shumë mirë nga fansat  e dyshes. /Lajmi.net/

Comments