Një i vdekur e disa të lënduar nga aksidenti në Milloshevë (FOTO/VIDEO)

306

aksident
Një person ka vdekur dhe disa të tjerë janë lënduar nga një aksident mes tre veturave në fshatin Milloshevë.
Klan Kosova ka konfirmuar nga Policia në vend të ngjarjes se aksidenti ka ndodhur derisa njëra nga veturat ka dalë nga rruga derisa po vinte nga fshati Bërnicë për në rrugën  kryesore.

Klan Kosova ka siguruar fotografi dhe video nga vendi i ngjarjes.

33

Comments