Njihuni me femrat e famshme shqiptare, pa operacione plastike (FOTO)

167
Njihuni me femrat e famshme shqiptare, pa operacione plastike (FOTO)

 

Është bërë trend që të gjitha vajzat të kenë buzë të fryra, mollëza perfekte, vetulla të gjata dhe të trasha dhe hundë të vogël në proporcion me fytyrën. Kjo është pamja e personazheve të njohur të showbizit shqiptar. Por nuk mund t’i fusim të gjitha më një thes, pasi disa përbëjnë përjashtime. Në këtë fotogaleri do të shikoni se cilat nga femrat e njohura shqiptare, i kanë shpëtuar bisturisë.

adrola-dushi

jonida

screenshot-11_1465637470-2393569

1

diellza

arr1

albania_eneda_tarifa

1_1453676183-3355842

miriam2-1

valbona

Comments