Nora Istrefi mahnit me linjat trupore…[Foto]

270

Pasi jemi tek sezona e verës koncertet për Norën tashmë kanë filluar e cila është e pranishme në vende të ndryshme, shkruan lajmi net.

Përmes rrjeteve sociale, keni mundësi të shikoni imazhe nga më të ndryshmet të Norës, në të cilat shfaqet tejet seksi.

E tillë është edhe kjo e fundit teksa publikon pamje të një koncerti, ku ju mahnit me pamjen dhe dukjen e saj.

Istrefi, edhe pse është nënë e një vajze ka një fizik mëse të formësuar e për tu marrë lakmi.

Ajo para pak javësh publikoi këngën e re “As ni gotë”, me skena eksplicite e lëvizje provokuese nga vetë këngëtarja. /Lajmi.net/

Comments