Nora Istrefi mahnitë me foton e fundit (Foto)

112

Moebel THEMA

nora

Këngëtarja kosovare Nora Istrefi ka rikonfirmuar edhe një herë tjetër se është njëra nga këngëtaret më seksi në skenën muzikore kosovare.

Ajo së fundmi ka postuar një forografi në Instagram, ku është parë e veshur me shumë stil dhe me një paraqitje shumë të bukur fizike.

Komentet e adhuruesve të saj kanë qenë shumë pozitive, disa prej të cilëve thonë se kanë mbetur edhe pa fjalë.

Comments