Nuk do ta besoni por Blero e bëri edhe këtë gjë për Memli Krasniqin[Video]

298

Ai deri më tani ka sjell projekte të llojllojshme i cili më së shumti shquhet për baladat e tij, shkruan lajmi net.

Blero në fillimet e karrierës ka bashkëpunuar me Memli Krasniqin i cili atëherë ishte pjesë i labelit “Ritmi i rrugës”.

Blero ka qenë i ftuari i radhës në emisionin “Mirage”, që është prodhim i lajmi net, ku ka folur rreth karrierës muzikore dhe jetës private.

Ai po ashtu është rikthyer prapa në kohë teksa flet për disa momente që i ka përjetuar me Memlin. Për të mësuar se çfarë bëri Blero për të ndiqni intervistën e mëposhtme. /Lajmi.net/

Comments