“Nuk kthehem më në Shqipëri” (Foto)

174

Ish-mesfushori i kombëtares shqiptare, Ervin Skela, ditën e djeshme mbushi 40 vjeç.

Ai vazhdon të luajë futboll në ligat inferiore të Gjermanisë, më saktësisht me ekipin e Hanau 93 në kategorinë e 7.

Gjithashtu ish-truri i mesfushës së kuqezinjve punon si trajner me talentet e rinj në moshë të vogël.

Në një intervistë për “Gelnhäuser Tageblatt”, vlonjati flet për karrierën e tij gjatë gjithë këtyre viteve si dhe për planet e së ardhmes.

Comments