O’Connell pas shpërthimit në Turqi: Tjetër ngjarje e tmerrshme

147

ruari-650x358

Ambasadori britanik në Kosovë, Ruairi O’Connell, përmes një postimi në Facebook është shprehur i shqetësuar në lidhje me shpërthimin që ka ndodhur më herët në Stamboll.

“Një tjetër ngjarje e tmerrshme në Turqi. Mendimet e mia janë me miqtë e mi turq dhe të gjithë në Stamboll”, ka shkruar ambasadori në Facebook.
Comments