PAMJE TE RËNDA/ Mbytet një pushues në Durrës

278

 

plazh3

Një burrë është mbytur në plazhin e Hamallajt disa orë më parë.

Sipas pushuesve që kanë qenë në vendngjarje, ai ka humbur jetën, por kjo nuk është konfirmuar zyrtarisht nga policia.

Fotot  tregojne momentet e dëshpëruara, kur pushuesit të gjithë së bashku mundohen që t’i bëjnë frymëmarrje dhe ta shpëtojnë, por burri që duket i ri në moshë nuk reagon.

Njëri nga pushuesit thotë se e kishte afër në momentin që ai po mbytej, por nuk mund ta shpëtonte, pasi kishte frikë se mbytej bashkë me të.

plazhi4plazh5-1plazh3plazh2-2

Comments