Pas dasmës, Afërdita Dreshaj bën ndryshimin e radhës [Foto]

127

Dasma e saj bëri bujë të madhe në rrjetet sociale për shkak të ceremonisë luksoze që organizoi në Las Vegas, me miqtë dhe familjarët, shkruan lajmi net.

E pas dasmës, ajo ka vendosur të bëjë një ndryshim në stilin e flokëve, teksa i pret dhe duket mjaft në formë.

Siç duket Dreshaj ka pritur dasmën për të bërë këtë ndryshim..

Vlen të ceket se Afërdita prej kohësh është në lidhje me hokeistin çek, Jakub Kindl që tashmë kanë filluar edhe muajin e mjaltit në një vend përrallor. /Lajmi.net/

Comments