Pas gjashtë vjetësh opinioni sheh makinën në rastin “Monstra” (Video)

476

Autoritetet përkatëse gjyqësore i kanë lejuar sot pas gjashtë vjetësh që të shohin veturën Opel Omega, me të cilën dyshohet se janë arratisur Alil Demiri dhe Afrim Ismailoviq, pas vrasjes së pesëfishtë në Liqenin e Smillkovës, raporton Televizioni SHENJA.

Comments