Penalizohet Shqipëria, me një lojtar më pak sot përballë Maqedonisë

198

Moebel THEMA

Kombëtarja shqiptare ka marrë një lajm të keq për ndeshjen e sotme përballë Maqedonisë, pasi mund të zbresë në fushë me 10 lojtarë.

Berat Gjimshiti ka pësuar një lëndim të rëndë në gju dhe me shumë gjasa nuk do të mund të vazhdojë ndeshjen sot në orën 14:00.

Shqipëria ka kryer të tre zëvendësimet me Maqedoninë dhe mungesa e Gjimshitit do të jetë një mungesë e madhe nëse do të konfirmohet zyrtarisht.

Misioni për të marrë 3 pikë të plota përballë Maqedonisë në 15 minutat e mbetura dhe me një lojtar më pak thuajse do të jetë i pamundur për Shqipërinë. – See more at: http://shqiptarja.com/news.php?IDNotizia=373396#sthash.PL4pbinN.dpuf

Comments