Për të ardhur keq çfarë fotografie poston Ronaldo, kur të gjithë po solidarizohen me Chapecoense

89

Moebel THEMA

Cristiano Ronaldo ka marrë kritika të shumta për publikimin e një fotografie nga stërvitja me Real Madridin.

Derisa e gjithë bota po solidarizohej me viktimat e aeroplanit të rrëzuar në Kolumbi, ku aty ishte edhe një skuadër futbolli, Ronaldo vendosi që në vend të solidarizimit, të vendos një fotografi qesharake nga stërvitja me Real Madridin, duke treguar indiferencë absolute për atë që ka ndodhur.

Kjo ka bërë që ai të atakohet nga shumë ndjekës së tij, ku i kërkonin që të solidarizohej me skuadrën Chapecoense, dhe të linte anash humorin, përcjell lajmi.net.

Comments