Performanca fantastike live e Dua Lipas në shoun e njohur amerikan (Video)

399

Dua Lipa ka performuar në emisionin “Tonight Show” me prezantuesin e mirënjohur Jimmy Fallon.

Me këngën e fundit të saj “Hotter than hell” ajo ka dhënë një performancë live fantastike.

Dua Lipa para së të vijë në skenë është komentuar nga moderatori Fallon, si një yll i ri i skenës dhe e ftoi atë të këndojë në skenë.

 

https://www.youtube.com/watch?v=2BhBGJZ1Z-8

Comments