Pogba dështim në United? Shikoni fillimisht këto statistika (Foto)

279

Pogba dështim në United? Shikoni fillimisht këto statistika (Foto)

Paul Pogba po ia del shumë mirë në Manchester United, pavarësisht se nuk ka shënuar shumë gola

Mesfushori i Manchester Unitedit, Paul Pogba është në qendër të kritikave, pasi po pritet më shumë nga ai, kur dihet se kushtoi 110 milionë euro.

Por, nëse shikojmë statistikat e francezit, atëherë ai është duke ia dalë shumë mirë në United.

Pogba është lojtari më me së shumti pasime të sakta në Premielrigë 525 dhe me më së shumti raste të krijuar 18. /Express/

Comments