Pranga kryefamiljarit, e kishte kthyer shtëpinë në magazinë hashashi (Video)

404

Moebel THEMA

Policia e Lushnjes ka sekuestruar 224 kg kanabis sativa dhe ka arrestuar një person si pronarin e saj.

Sipas policisë sekuestrimi u bë në një banesë në fshatin Zhame dhe në pranga u vu shtetasi Sami Ibaliu.

Policia njoftoi se në shtëpinë e tij u gjet dhe një armë gjahu, së bashku me 163 fishekë. Sami Ibaliu akuzohet për prodhim narkotikësh dhe armëmbajtje pa leje

Comments