PREMIERË: Tayna publikon këngën me emrin e saj real “Doruntina”[Video]

205

Këngëtarja Tayna ka publikuar projektin të titulluar “Doruntina” që në fakt është emri real i saj, shkruan lajmi.net

Kjo këngë si fabulë ka dashurinë, krejt ndryshe se sa jemi mësuar ta shohim atë.

Ky projekt flet për një dashuri të humbur dhe klipi ka një përshtatje të madhe me këngën.

Teksti i “Doruntina” është shkruar nga vet ajo, muzika nga Cricket dhe videoklipi nga Alban Selimaj!/Lajmi.net/

Comments