Prishtinë: Tentoi ta kidnaponte një grua, arrestohet

138

arrest

Policia e Kosovës, raporton se ka arrestuar të dyshuarin mashkull, pasi që ai ka kanosur një grua dhe më pas ka tentuar që ta fusë me forcë në veturën e tij.

I arrestuari në fjalë, me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje pas procedurës së intervistimit.

 

Comments