Protestat: Ngjyroset rruga para Parlamentit (FOTO)

439
Protestat: Ngjyroset rruga para Parlamentit (FOTO)

Moebel THEMA

Protestuesit që sonte kishte nisur para Parlamentit në mbështetje të Katica Janeva dhe Prokurorisë Specila Publike kanë lyer me ngjyrë rrugën para Parlamentit.

Në protestë janë parë dhjetëra protestues të cilët po kërkojnë nga qeveria që PSP-ja të mbështetet maksimalisht në punën e saj kundër korrupsionit dhe kriminalitetit të qeveritarëve, transmeton Aktuale.mk.

timthumb4timthumb-13

Comments