Protestuesit hedhin letra tualeti në oborrin e Qeverisë

202
Protestuesit hedhin letra tualeti në oborrin e Qeverisë

Protestuesit në sheshin “Skënderbeu” kanë hedhur letra tualeti në oborrin e Qeverisë dhe Kuvendit, shkruan arbresh.info.

Një numër qytetarësh është duke marrë pjesë në protestën e organizuar nga dhjetëra OJQ.

Kjo është protesta e tretë me radhë në kundërshtim të “Dosjes së shefave”, seri kjo e përgjimeve të personave zyrtarë, të cilët emërojnë njerëz me baza politike në pozita udhëheqëse./arbresh.info

13978321_1215583898485222_199590321_o 13978034_1215583381818607_901575343_o 14001804_1215583885151890_1252023658_o 14001754_1215583221818623_321456634_o 13987315_1215583185151960_484307030_o 13931634_1215583061818639_686707676_o

Comments