‘Pse m’le’, projekti më i ri muzikor nga Lumi B!

219

Pothuajse të gjithë artistët e estradës kanë sjell projekte dhe bashkëpunime tejet të suksesshme, shkruan lajmi net.

Ndër ta është reperi, Lumi B i cili filloi me lansimin e projektit më kontravers të tij “Makiato”. E pas kësaj vazhdoi me bashkëpunimin me Dafina Zeqiri, “Kalon”.

Ky projekt i tyre u mirëprit ku për një kohë të shkurtër ka mbledhur mbi 18 milionë klikime në kanalin, Youtube.

Ndërkohë, Lumi nuk ka të ndalur ai tanimë paralajmëroi edhe këngën e re që do ta sjell së shpejti. “Pse m’le”, titullohet projekti i ri për të cilin nuk ka dhënë detaje të hollësishme./Lajmi.net/

Comments