‘Pse nuk e bën hundën operacion’?! Kështu ia mbyllë gojën Klaudia fanses para të gjithëve!

196

E gjithë kjo pasi ajo e do veten ashtu siç është, shkruan lajmi.net

Këtë e ka dëshmuar së fundmi pas publikimit të një fotografie pranë të cilës dikush prej fansave i ka rekomanduar ta bëjë hundën operacion pasi sipas saj nuk e ka mirë.

Balerina e njohur dhe shumë e suksesshme ia mbyll gojën para të gjithve duke i treguar se i pëlqen hunda e saj ashtu siç është, pa bërë ndonjë intervenim në të./Lajmi.net/

Comments