Publikohet çmimi marramendës që Elita ka shpenzuar për këpucët e dasmës[Foto]

192

Këtë të premtë (21 Shtator) dyshja do ta kurorëzojnë dashurinë e tyre dhe në dasmë kanë mbledhur familjarë e miq të shumtë për të cilët ftesat janë realizuar në mënyrë shumë të veçantë, shkruan lajmi.net

Moderatorja e suksesshme, gruaja e ardhshme e reperit poashtu të suksesshëm shqiptarë, prej momentit kur u bë i ditur lajmi për dasmën ka publikuar çdo ditë nga një foto duke zbuluar detajet pak nga pak.

Ditë më parë Elita Rudi ndau me ndjekësit pajën që ka përgatitur ndërsa tani e ka publikuar një foto ku ka treguar këpucët që do ti ketë në natën më të rëndësishme dhe çmimi i llojit të tyre është marramendës./Lajmi.net/

Comments