Publikohet premiera e “Paris Milano” nga Majk dhe Ghetto Geasy [Video]

293

Është fjala për reperët e suksesshëm, Majk dhe Ghetto Geasy që sapo vijnë me këngën e re “Paris Milano”, shkruan lajmi net.

Për tekstin e këngës dhe vijën melodike janë përkujdesur vetë reperët ndërsa bitin e ka realizuar Rzon Music.

Ky projekt ritmik pritet të pëlqehet nga publiku dhe fansat e shumtë që dyshja kanë, e nga ana tjetër kënga tashmë gjendet në Youtube. /Lajmi.net/

Comments