Punë e kryer: David Luiz rikthehet në Premierligë (Foto)

289

Punë e kryer: David Luiz rikthehet në Premierligë (Foto)

Chelsea dhe PSG janë pajtuar për transferimin e mbrojtësit brazilian në Chelsea, David Luiz.

Bleacher Report UK, raporton se të dy klubet kanë rënë dakord për rikthimin e Luiz te ish skuadra e tij Chelsea, përcjell Express.

Pritet që shumë shpejt Luiz t’iu nënshtrohet vizitave mjekësore.

Nuk janë dhënë detaje tjera në lidhje me transferimin e tij. /Gazeta Express/

Comments