Rahmani shpreson në rezultat pozitiv ndaj Ukrainës (Foto)

120

Rahmani shpreson në rezultat pozitiv ndaj Ukrainës (Foto)

Moebel THEMA

Amir Rahmani, mbrojtësi i Kosovës, shpreson që ekipi i Albert Bunjakit të nxjerr një rezultat pozitiv nga përballja me Ukrainën

“Sot kemi një ndeshje të vështire, besojmë dhe shpresojmë të kthehemi me rezultat pozitiv edhe kundër Ukrainës”, ka shkruar Rrahmani në Facebook, përcjell Express.

Ndeshja mes Ukrainës dhe Kosovës do të luhet sonte nga ora 18:00 në kuadër të eliminatoreve për Botërorin ‘Rusia 2018’. /Express/

Comments