Ramizi me gruan edhe nënën loke hedhin votën e tyre (FOTO)

120

rama

Kandidati për kryetar të Drenasit Ramiz Lladrovci së bashku me familjen e tij të ngushtë sapo e dhanë votën e tyre.

Në fotografitë që vet Ramizi i ka publikuar shihen se si ai bashkë me bashkëshorten kanë marrë përdore nënën (Vjehrrën) dhe e derguan për të hedhur votën, e që sigurisht se ajo do të votojë të birin e saj.

rmaizi1-848x478

Comments