Rashica gëzon Kosovën (Foto)

189

Moebel THEMA

rashiicaa_1475337469-3222303

Milot Rashica është mirë dhe do të luajë ndaj Kroacisë
Anësori i talentuar i Kosovës, Milot Rashica, i cili u lëndua javën e kaluar duke u detyruar të lëshojë fushën e lojës që në pjesën e parë, do të luajë ndaj Kroacisë.

Ai gjendet në formacionin startues për ndeshjen që Vitesse e zhvillon ndaj Groningen. /Express/

Comments