Rashica vendimtar në fitoren e Galatasarayit

285

Galatasaray ka triumfuar ndaj Kasimpasas, me rezultat minimal 1-0, në kuadër të xhiros së 24-të në Superligën e Turqisë.

Golin e vetëm dhe të fitores e shënoi Nicolo Zaniolo, pas një asistimi fantastik nga Milot Rashica.

Galatasaray pas fitores mbetet në vendin e parë me 60 pikë, pas 24 ndeshjeve. /Klankosova.tv.

Comments