Real Madrid ndalet nga ” nëndetësja e verdhë” -Video

162

Image result for real madrid villarreal
Real Madrid ndalet nga ” nëndetësja e verdhë” në një ndeshje shumë të vështirë.Mysafirët ishin të parët që përmes një 11 metërshi  në pjesën e parë kaluan në avantazh raporton Faktiditor.Real Madrid në pjesën e dytë zhvilloi një ndeshje më të kontrolluar dhe barazon me të zakonshmin në raste emerjente , me mbrojtësin Sergio Ramos .Deri në fund Reali pati më shumë raste, por Vilareal tregoi një ndeshje të ekuilibruar sidomos në mesfushë dhe në disa raste u shfaq e rrezikshme edhe në sulm./Faktiditor/.

 

Moebel THEMA

https://www.youtube.com/watch?v=bQTMJgbnbIM

https://www.youtube.com/watch?v=aurwKrdc_fI

Comments