Regjistrohen 7 viktima nga koronavirusi në 24 orët e fundit

424

Regjistrohen 7 viktima nga koronavirusi në 24 orët e fundit
Alsat mëson se në 24 orët e fundit janë regjistruar 7 viktima nga koronavirusi. 6 viktima në Spitalin 8 shtatori dhe një në klinikën për sëmundje infektive.

Njëri nga viktimat është i moshës 83 vjeçare, një tjetër nga Ohri i lindur në vitin 1976 dhe një i lindur në vitin 1947.
Ndërkohë që jo-zyrtarisht mësojmë se numri i të infektuarve në 24 orët e fundit është 89.

Ndryshe ministri i shëndetësisë Venko Filipçe ka paralajmëruar konferencë për shtyp në ora 15;00.

Comments