Restoranti më i frikshëm në botë (Foto)

294

Shumë nga ne preferojnë të konsumojnë një drekë me pamje të bukur përpara, por kur tryeza jotë e ngrënies qëndron në ajër, mbi një dysheme transparente që kapet pas një shkëmbi, këtu historia ndryshon.

Një vendndodhje panoramike kineze sapo ka hapur një restorant për ata që adhurojnë rrezikun ekstrem, transmeton mapo.

Vera, embëlsira dhe çaji i pasdites shërbehen në platformën e frikshme që qëndron në disa qindra metra lartësi nga toka në Shiniuzhai National Park të qytetit të Yueyang.

Comments