Rezervisiti i kombëtares shqiptare kërcenon Spanjën (FOTO)

242

training-albania

Moebel THEMA

8 Tetor 2016, 21:55

Eros Grezda ka thënë se janë gati për Spanjën

Përmes një postimi të bërë në rrjetet sociale, talenti i ri i Kombëtares shqiptare, Eros Grezda, tha se janë gati për Spanjën, ndeshje kjo që zhvillohet nesër në ‘Loro Boriçi.

Antari më i ri i Kombëtares shqiptare kundër skuadres Lichestein nuk kishte luajtur as një minut, dhe duke e parë bankën e fortë të shqipërisë ai pritet të jetë në stol edhe kundër Spanjës./Gazetablic.com

eros

Comments