Rikthehet Ivan Bogdanov, çfarë ka bërë ai sonte? (FOTO)

396

Huligani serb Car Ivan Vasiljevic, i njohur ndryshe si “Ivani i Tmerrshëm”, vazhdon të futet nëpër stadiumet evropiane pa kurrfarë pengese.
Pasi që u bë i njohur përmes incidenteve të ndryshme, po ashtu edhe në ndeshjen Serbi-Shqipëri, Ivanit iu ishte ndaluar hyrja në stadiume.

Mirëpo, ai sonte e ka përcjellë ndeshjen mes Sassuolos dhe Crvena Zvezdës, e zhvilluar në kuadër të “play-off”-it të Ligës së Evropës, përcjellë “Lajmi.net”.

Sigurisht, kjo nuk iu ka ikur mediave italiane, që e kanë publikuar foto të huliganit serb në “Mapei Stadium”.

Comments