Rikthim madhështorë i Messit-Video

130

Image result for Messi
Rezultati po, tre pikët po, mirëpo rikthimi i Messit ishte lajmi më i madh për Barcelonën kundër La Coruna-s transmeton Faktiditor.Aq më e jashtëzakonshme është se rikthimi i tij ishte magjik, me një gol perfekt dhe duke ndryshuar gjithcka në lojën e blaugranave ose më saktë duke rikthyer atë që mungonte disi kohëve të fundit me mungesën e tij-magjinë e lojës.Barcelona shkatërroi La Coruna me dy golat e Rafinha, Suarez dhe Messi./Faktiditor/.

Moebel THEMA

https://www.youtube.com/watch?v=3Gko9iRzxhg

Comments