Rita nuk i reziston ushqimit tradicional, shikoni piten që i ka gatuar nëna [Foto]

599
Së fundmi e ka publikuar në Instagram, piten që e ka gatuar nëna e saj, shkruan lajmi.net

”Në shtëpi me nënën Vera Ora, pite”, ka shkruar pranë fotografisë, këngëtarja kosovare me famë në botë.

Kujtojmë se Rita është duke vazhduar turneun e saj nëpër botë dhe së fundmi në Dublin të Ilrandës u prit mjaft mirë../Lajmi.net/

 

Comments