Roma mund Napolin, rrëmben pozitën e dytë

126
Roma mund Napolin, rrëmben pozitën e dytë

Moebel THEMA

Roma ka shënuar fitore shumë të rëndësishme në udhëtim te Napoli.
Kryeqytetasit kanë arritur të marrin pikët e plota nga udhëtimi i vështirë në stadiumin ‘San Paolo’, duke fituar 1:3.

Edin Dzeko me dy gola dhe Salah me një, ishin realizator në fitoren e Romës.

Golin e vetëm për vendasit e Sarrit, e shënoi mbrojtësi Koulibaly.

Comments