Rozana Radi: Do të jem pjesë e “Kënga Magjike” (Foto)

130

Rozana Radi: Do të jem pjesë e "Kënga Magjike" (Foto)

Moebel THEMA

Përmes një video në Instastories këngëtarja Rozana Radi ka konfirmuar se do të jetë këtë vit konkurrente në festivalin “Kënga Magjike”.

Ajo është shprehur se do të vij me një baladë dhe se frymëzimin për këtë zgjedhje e ka marrë nga ndjekësit e saj në rrjete sociale pasi u kërkoi sugjerim lidhur me këngën e re./Gazeta Express/

Comments