Rrahje masive në Vushtrri, katër të lënduar

230
Rrahje masive në Vushtrri, katër të lënduar

Moebel THEMA

 

Në një rrahje mes gjashtë personave në Vushtrri kanë mbetur të lënduar katër persona.

Njësitë policore me të arritur në vendin e incidentit kanë  hasur në grupin e përfshirë në rrahje, me ç’rast kanë arrestuar gjashtë persona, ku katër prej tyre janë dërguar në tretman mjekësor.

 

“Në vendin e ngjarjes në cilësi të provave materiale janë gjetur dhe konfiskuar një shufër metalike dhe një sëpatë”, njofton PK-ja.

Ndaj të dyshuarve është iniciuar procedurë ‘lëndim trupor’.

Comments