Rrëzohet nga ballkoni, humb jetën i moshuari në Fushë Krujë

341

 

policia

Një i moshuar ka humbur jetën pasi është rrëzuar nga ballkoni.

Policia ka njoftuar së fundmi se, ngjarja ka ndodhur pasditen e dy ditëve më parë, rreth orës 16:30, në fshatin Hasan, Fushë Krujë.

Burime zyrtare bëjnë me dije se, 77-vjeçari me iniciale F.L. , teksa ishte në banesë, është rrëzuar aksidentalisht nga ballkoni dhe ka humbur jetën.

Materialet për këtë rast i kaluan Prokurorisë Rrethit Gjyqësorë Krujë për vlerësim.

/Syri.net/

Comments