Sa kushtoi torta me kristale e ditëlindjes së Rita Orës?

111

 

Në datën 26 Nëntor Rita Ora festoi ditëlindjen e saj, e cila e gjeti këtë vit larg shtëpisë dhe familjes. Ajo ndodhej në Abu Dhabi, për një koncert, në të njëjtën kohë kur edhe Lewis Hamilton, me të cilin thuhet se ka një lidhje, ndodhej po atje për garat.

Pasi ka performuar në lokalin ku ka kënduar, Rita ka festuar edhe ditëlindjen aty, në zonën vip. Këngën e ditëlindjes ai ka kënduar Sean Paul. Përsa i përket tortës thuhet se ishte me kristale Swarovski dhe kushtonte me mijëra dollarë, por ende nuk ka një foto të saj.

Comments