Sabriu për Sinanin: Të kam në gjak, o artist i shqiptarisë

468

Sinan Vllasaliu sonte ka argëtuar qytetarët përmes një koncerti “live” që u transmetua në Klan Kosova.

Artisti i mirënjohur këndoj hitet e tij më të njohura, ndërsa ky koncert u komentua shumë edhe nga artistët e tjerë dhe kolegët e tij.

Ishte Sabri Fejzullahu ai që në një postim në rrjetet sociale, tregoi se e ka ndjekur nga ekrani këtë performancë të Sinanit, madje pati edhe një koment.

“Të kam në gjak o Sinani jem, o artist i shqiptarisë, ka shkruar Sabriu në mbishkrimin e postimit.

Ndërkohë, rikujtojmë që Sabriu mbajti një koncert “live” nga stadium i zbrazët “Fadil Vokrri” gjatë kohës së pandemisë Covid-19./Indeksonline/

Comments