Sefer Seferi humb ndeshjen nga Manuel Charr

276

Vëllau i Nuri Seferit ka humbur ndeshjen nga Manuel Charr. Gjermani i cili ishte më i përgatitur tentoi në shumë raste që ta nokautoj boksierin nga Gostivari por që nuk arriti të bëjë këtë.

Gjermani edhepse mposhti Seferin tregoi shumë respekt për shqiptarët në fund të ndeshjes duke bërë shqiponjën dhe marrë flamurin kuq e zi së bashku me Seferin.

Tani rradhën e ka vëllau më i madh, Nuri Seferi i cili do të përballet me turkun Firat Arslan.

Comments