Sela e dridh Haraçinën, shqiptarët janë me shqiptarët jo me Zaevin

157

haracina

Lideri i LR-PDSH-së Ziadin Sela në këto momente qëndron në Haraçinë ku siç shihet në disa fotografi e gjithë Haraçina është me Selën. Sela në këto zgjedhje garon së bashku me Unitetin dhe RDK-në ku kanë formuar edhe lista të përbashkëta.

Këto fotografi janë edhe një sinjal se Haraçina është me Selën dhe jo me Zaevin dhe Mukin./TetovaSot/

hracinahh

Comments