Shakhtar-Hoffenheim dhe Ajaks-AEK, rezultatet e pjesëve të para

208

Shakhtar Donetsk po luan në fushën e vet me Hoffenheim ndeshjen e vlefshme për Grupin F të Ligës së Kampioneve, shkruan Syri.net.

Pjesa e parë mbyllet me fitoren 2-1 të Hofenheimit, i cili ka zhvilluar një ndeshje mjaft të mirë në transfertën ukrainase.

Në ndeshjen tjetër që po luhet në këto momente e vlefshme për Grupin E, Ajaksi nuk ka mundur dot të zhbllokojë shifrat ndaj AEK, me pjesën e parë që mbyllet pa gola.

Comments