“Sheherzade” po i futet muzikës, i ofrojnë para të majme për të kënduar në Dubai

522

Aktorja e njohur turke, Berguzar Korel, duket se e ka marrë me shumë seriozitet muzikën.

Berguzar Korel, e njohur për publikun shqiptarë si “Sheherzade” nga njëra prej telenovelave turke pati treguar se po heq dorë nga aktrimi, transmeton lajmi.net.

E duket se tani ka vendosur që të përkushtohet maksimalisht në muzikë, madje thuhet se ka pasur ofertë speciale për të performuar në një koncert në Dubai për çka i kanë ofruar një shumë të madhe parashë dhe duket se arabën edhe ia kanë dalë.

 

Comments