Shënon Arsenali i Xhakës ndaj Vatford-Video

342

Image result for watford arsenal
Arsenal kalon herët në avantazh kundër Vatfordit në transfertë në një ndeshje ku po luan edhe shqiptari Granit Xhaka dhe kundershtari i tij te Vatfordi Behrami transmeton Faktiditor.Golin skuadra londineze e ka shënuar nga penaltia pasi më parë ishte bërë një ndërhyrje ndaj Aleksis Sançez.Ishte Cazorla që shnoi nga pika e bardhë për ti dhënë mbase fitoren e parë Arsenalit në këtë sezon të ri pasi kishte humbur ndaj Liverpool dhe kishte barazuar më pas ndaj Leicester City./Faktiditor/

https://www.youtube.com/watch?v=HnUal4QqClk

Comments