Sherr mes të rinjve në Sarandë, grupi i djemve gjuajnë me shpulla vajzat (Video +18)

280

sarande-sherri_1470332392-1882469

Saranda gjatë sezonit veror kthehet në një nga qytetet më të frekuentuar, por si pasojë edhe rastet e konflikteve sidomos mes të rinjve janë të shpeshta.

Në videon e dërguar në redaksinë e gazetës “Express” raportohet për një sherr në orët e para të mëngjes, teksa duket që një grup djem dhe vajzash konfliktohen dhe shahen me njëri – tjetrin.

Në sharje e sipër duket teksa një mashkull godet me shpulla njërën prej vajzave.

 

Comments